sac-duzlestirici-oneri

Saç Düzleştirici Tavsiyesi : Braun Satin Hair Sensocare 7

Güzel görünümlü ve dümdüz saçlar elde etmek birçok kadının hayalidir.

Ancak saçlarına istediği gibi bir görüntü vermek, kadınlar için zahmetli ve zor bir yoldur. Saçları yıpratmadan ve kırmadan nasıl şekil verileceği ise, tüm kadınların ortak sorunlarından biri haline gelmiştir.

Bu nedenle siz bayanlara saç düzleştirici tavsiyesi yapmak istedim.

İlk kullanmaya başladığınız andan itibaren en üstün sonuçları verecek saç düzleştirici önerisi : Braun Satin Hair Sensocare 7..

Bu ürün tüm bu sorunları ortadan kaldırmayı başarıyor. Braun’un gelişmiş teknolojik ürünü saç düzleştirici kullanarak saçları kırmadan ve yapısını bozmadan onlara harika bir görüntü verebileceksiniz.

Dilerseniz ürünümüze biraz daha yakından bakalım, eminim yazımın sonunda sizde bana hak vereceksiniz.

braun-sac-duzlestirici-tavsiyesi
braun-sac-duzlestirici-tavsiyesi

Braun Satin Hair Sensocare 7 Özellikleri

Braun bu modelinde en yüksek teknolojiyi kullanıcılarına sunuyor. Bu ürün, akıllı sensör sistemiyle çalışıyor. Yani ürünü kullanan kişinin saçının yapısını, özelliklerini ve saç tellerini denetleyen bir sensör sistemi bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde düzleştirici, kişinin saçına özel ısı uyguluyor ve buna göre düzleştirme yapıyor. Aynı zamanda saçın özelliklerine göre saçın korunmasını sağlıyor.

En yüksek ısı düzeyinde bile saçı korumayı sağlayan bu düzleştirici, saçınıza asla zarar vermiyor.

Braun Satin Hair Sensocare 7’nin diğer düzleştiricilerden en büyük farkı ise, ultra akıllı led ekranı. Yani bu ekran sadece ısı bilgisini vermekle kalmıyor, kişiye özel profiller oluşturma imkânı da veriyor. Buna bağlı olarak, kişinin saç renginden uzunluğuna kadar bilgileri hafızasında tutuyor. Böylelikle 3 kişiye kadar, profil oluşturmaya izin veriyor.

Satin Hair Sensocare 7 ayrıca uzun süre saç şeklini koruyabilen teknolojiye sahiptir. Yani diğer saç düzleştiricilerinin aksine, saçınızı günlerce kötü hava koşullarında bile düz şekilde kullanabilirsiniz.

sac-duzlestici-led-ekran
sac-duzlestirici-led-ekran

Kullanımı oldukça pratik olan bu ürün, saniyeler içinde ısınıp kullanıma hazır hale geliyor. Braun Satin Haircare saç rengini bozmaması ise diğer öne çıkan özelliklerden biridir. Kısacası saç düzleştirici tavsiyesi arayan bayanlara Braun Satin Hair Sensocare piyasadaki en iyi alternatiflerden biri oluyor.

Braun Satin Hair Sensocare 7 Fiyatı

Eğer Braun Satin Hair Sensocare 7 düzleştiricisi ürününü beğendiyseniz ve satın almayı düşünüyorsanız ortalama  olarak 180 ₺. bir fiyata sahip.

Comments

comments

Yazar: Cansu Kutlu

Cansu Kutlu
İstanbul doğumlu blog yazarlığı ve grafik tasarımla ilgileniyor.

Saç Düzleştirici Tavsiyesi : Braun Satin Hair Sensocare 7” için 2 yorum

  • PS

    (30 Kasım 2016 - 12:49)

    Daha öncede birçok platformda reklamını görmüştüm bu yazı üzerine iyice ısındım paylaşım için teşekkürler,

  • adem baş

    (1 Aralık 2016 - 10:25)

    Braun küçük ev aletlerinde gerçekten çok başarılı, bende traş makinasını kullanıyorum eşime de bu saç düzleştiriciyi alacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir