2016 Bilgisayar Oyunu Tavsiyeleri

2016 Bilgisayar Oyunu Tavsiyeleri
oyun tavsiyesi 2016
oyun tavsiyesi 2016

Gün geçmiyor ki sanal ortamda birbirinden kaliteli ve yeni oyunlar ortaya çıkmasın. Özellikle 2010 yılından sonra artan oyun teknolojisi, oyun şirketleri arasındaki rekabeti kızıştırıyor ve oyuncuyu memnun etmek için gerçek sanabileceğiniz oyunlar piyasaya sürülmeye devam ediyor.

Ben de bu yazımda sıkılmadan oynayabileceğiniz ve vakit harcayabileceğiniz yüksek kalitedeki bazı bilgisayar oyunlarını tanıtacak oyun tavsiyesi yapacağım.

Zula

Geçtiğimiz yıl büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan ve tamamen Türk yapımı opan bu fps oyunu diğer fps oyunlarından sıyrılmayı başardı. Ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz kaliteli olan ender fps oyunlarından olan Zula, gelişmiş grafikleri, kolay kullanımı ve sürükleyici içeriğiyle sizleri yeni bir dünyaya davet ediyor.

CS GO

Geçtiğimiz aylarda ücretli bir şekilde oyun piyasasında yerini alan CS GO diğer Counter Strike oyunlarından çok farklı. İleri düzeyde oluşturulmuş özel grafikleri ve yüksek çözünürlüğüyle kendinizi gerçek bir çatışmada hissetmeniz muhtemel.

League Of Legends

League Of Legends biraz daha eski bir oyun fakat adını sadece bu yıllarda duyuyorsunuzdur. Büyük bir oyuncu kitlesi olan League Of Legends, bambaşka bir tarzı sayesinde adını en çok oynanan oyunlar sıralamasında en üste yazdırmayı başardı. Kendi karakterinizi seçip yapılan eşleşme sonucu savaşlarda para kazanarak rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz.

Dota 2

Dota 2, Valve Corparation tarafından geliştirilmiş bir Moba oyunudur. League Of Legends oyunuyla benzer tarzda geliştirilmiş olan oyun yıllar önce çıkmasına rağmen hala gündemdedir.

Bilgisayar oyunları hakkında daha fazla tavsiye için Tavsiye Forumu‘na da göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz paylaşılmaz. *

Comments

 1. Eran

  Hala CS:GO oynamayan kaldı mı? Saatlerce oynasam yine de sıkılmam.

 2. Mehmet Can

  Telefon oyunları tavsiye rehberi de hazırlayacak mısınız?

 3. Ahmet Kasap

  Yıllardır league of legends oynuyorum. Bağımlı olmayacaksanız oynayın.

 4. Berke

  Çok dota oynayan yok ama başlayacaklara tavsiye ederim.

 5. Dinçer

  Euro truck simulator 2 başta geliyor benim için gayet güzel.