Ucuz Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi : Piranha 2276 Spor

bluetooth-kulaklik-tavsiyesi

Ucuz bluetooth kulaklık tavsiyesi isteyenler için A101’de satılan Piranha 2276 Spor bluetooth kulaklığı inceleyeceğiz. Hem kulaklık hem mikrofon bir arada bulunan ve uygun fiyatıyla iş görebilecek bluetooth kulaklıktır. Bluetooth Kulaklık İle Telefonu Eşleştirme Öncelikle telefonunuzun Bluetooth özelliğini aktif ediyoruz. 2. Devamını Oku..

Ekran Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilir

ekran-karti-alirken-nelere-dikkat-edilir

Ekran kartı alırken ilk olarak tabii ki bu ekran kartını nerede kullanacağınızı biliyor olmanız lazım. Eğer ofis ve multimedya, çoklu ortam, internette gezinme işleri için istiyorsanız düşük seviye bir ekran kartını veya işlemcinin üstünde hali hazırda bir ekran kartı varsa Devamını Oku..

Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Yeni ayakkabı satın alırken görünüm olarak beğendiğimiz bir modelin ayak sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi var mı yok mu pek düşünmeyiz. Sert ve kalın malzemeden yapılmış, esnek olmayıp tabanı çok ince ayakkabılar, ayak sağlınız için tavsiye edilmez. Ayakkabı satın alırken Devamını Oku..

Klima Tavsiyesi : Baymak Elegant Plus 18 (18000 BTU)

klima tavsiyesi-Baymak Elegant Plus 18

Baymak Elegant Plus 18 (18000 BTU) klima almayı düşünenler için klima tavsiyesi yapmak istiyorum. İlk olarak söyleyeceğim şey mükemmel bir soğutma sağladığı. Fakat aynı mükemmeliği sessiz çalışması konusunda geçerli değil. Rüzgar sesine benzer bir üfleme sesi çıkarıyor. Bu ses Turbo Devamını Oku..

AMD Ryzen 5 2400G Hem İşlemci Hem Ekran Kartı

AMD Ryzen 5 2400G incelemesi

Bugün ürün incelemesi olarak bir işlemci tavsiye edeceğim. Daha doğrusu bir APU. AMD Ryzen 5 2004G hem işlemci hem ekran kartı. APU’lar işlemci ile grafik (ekran) birimi bir arada olan ürünlerdir. Artık bu tür ürünler daha popüler olmaya başladı çünkü Devamını Oku..

Toplam 22 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123...Son »