Profilo Kahvedan İncelemesi

profilo-kahvedan-incelemesi

Kahveyi hem içmeyi hem fotoğrafını çekip paylaşmayı çok seviyorum. Bugün sizlerle çok güzel bir yeniliği paylaşmak istiyorum. Profilo Kahvedan Türk kahve makinesini sizlere tanıtacağım. Kurulumundan çalışmasına her şeyini anlatacağım. Umarım sizlerde evlerinizde kurulumu kolayca yaparsınız ve keyifle kahvelerinizi içersiniz. Öncesinde fotoğrafını çekip paylaşmayı unutmayın Devamını Oku..

Derin Dondurucu Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

derin-dondurucu-kullanma-kilavuzu

A101 veya BİM’de satılan ucuz derin dondurucu alsanız bile, ister sandık tipi ister çekmeceli derin dondurucu olsun farketmez, bu uyarılara dikkat ettiğinizde uzun yıllar derin dondurucunuzu kullanabileceksiniz. Derin dondurucu kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, ürün eve geldiğinde etrafına bakarak kontrol etmekle Devamını Oku..

Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet İncelemesi

Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet

Elektrikli bisiklet almaya karar verdiniz ve piyasa araştırması mı yapıyorsunuz? Sizler için tavsiye edebileceğim bir model olan Yuki E-Wild 20s hakkında bilgi vermek istiyorum. Elektrikli bisikletler gün geçtikçe popülaritesini arttırıyor. Farklı markaların piyasaya girmesiyle fiyatlar da daha makul seviyelere inmeye başladı. Devamını Oku..

Volta Elektrikli Bisiklet İncelemesi

volta-elektrikli-bisiklet-incelemesi

Yerli üretim Volta elektrikli bisiklet incelemesinin bu ürünü merak edip  satın almak isteyenlere faydalı olacağını düşünüyorum. Hem tasarım hem kullanış açısından tecrübelerimi sizlerle paylaşacağım. Volta Motor Markası Hakkında Öncelikle Volta marka hakkında biraz bilgi vereyim. Elektrikli bisiklet deyince Çin’den gelen Devamını Oku..

FPS Mouse Önerisi : Logitech Hyperion G402

fps-mouse-onerisi-logitech-g402

FPS mouse önerisi istiyorsanız Logitech Hyperion G402 Türkiye toprakları içerisindeki en iyi fps faresi olabilir. Teknoloji marketlerde ortalama 230₺ fiyat bandında gezen Logitech Hyperion G402 fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir fare. Daha önceleri kullanmış olduğum Logitech G300S sağ tuşunun bozulması Devamını Oku..

Toplam 22 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123...Son »