Android İçin Uygulama Tavsiyeleri

android uygulama tavsiyeleri 400x315 - Android İçin Uygulama Tavsiyeleri

Bu yazımızda sizlere kullanmanız için bazı android uygulamaları tavsiye edeceğiz. İşte popüler olan ve en çok indirilen 5 android uygulaması..

1. WhatsApp
Artık neredeyse kullanmayanın olmadığı ve bizim de her telefonda olmasını kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir uygulama. Dünya’da en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak biliniyor. Bunun yanı sıra WhatsApp, hem sesli hem de görüntülü sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınız ile kolay iletişim kurmanızı sağlıyor.

Kişisel veya toplu mesajlaşma özelliğinin yanı sıra WhatsApp getirdiği güncellemeler ile ses kaydı, fotoğraf veya video göndermenize de imkan sağlıyor. Dilerseniz WhatsApp web tarayıcısı ile bilgisayarınız üzerinden de çalıştırmanız mümkün. İşte tüm bu özellikleriyle tavsiye ettiğimiz ilk uygulama WhatsApp.

android uygulama önerileri whatsapp - Android İçin Uygulama Tavsiyeleri
android uygulama önerileri-whatsapp

 

2. AnTutu Battery Saver
Telefon veya tablet kullanıcılarının en çok dert yandığı şey tabii ki şarj sorunu. Bu şarj sorununu bir nebze de olsa azaltmak için size AnTutu’yu kesinlikle tavsiye ediyoruz. Telefonda veya tablette hiç bir şey yapmıyorken bile şarjın gitmesinden hepimiz şikayetçiyiz ama AnTutu bu durumu sıfıra indiriyor. Kullanmadığınız uygulamaları kapatan uygulama pil ömrünüzü uzatmayı sağlıyor. Telefonum bir gün bile dayanmıyor diyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz.

android uygulama önerileri antutu - Android İçin Uygulama Tavsiyeleri
android uygulama önerileri-antutu

3. Shazam
Dışarıda gezerken, otururken veya herhangi bir yerde kulağınıza hoş gelen bir müziğin adını bilmiyorsanız ve bu durum başınıza sıklıkla geliyorsa Shazam’ı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Oldukça popüler olan uygulamayı kullanmakta çok basit. Uygulamayı açın ve çalan müziği uygulamaya dinletin oda size şarkıyı kimin söylediğini ve şarkının ismini çıkarsın.

  Pokemon Go Bağımlılığına Dikkat
android uygulama önerileri shazam - Android İçin Uygulama Tavsiyeleri
android uygulama önerileri-shazam

4. Audify
Özellikle araç kullananlar için geliştirilmiş bu uygulama araç kullanırken telefonunuza gelen bildirimleri sesli olarak okuyarak sizi bilgilendiriyor, hoparlör ve kablosuz kulaklığa bağlı olarak da çalışabiliyor. Araç kullanan ve telefonla içli dışlı biri iseniz kesinlikle Audify uygulamasını tavsiye ediyoruz.

android uygulama önerileri audify - Android İçin Uygulama Tavsiyeleri
android uygulama önerileri-audify

 

5. VSCO Cam
Fotoğraf tutkunları için geliştirilmiş bu uygulama içerisinde bir çok filtre barındırıyor ve android telefonlar için fotoğraf düzenleme aracı ile fotoğrafınız üzerinde değişiklikler yapmanıza da yardımcı oluyor. Fotoğraf severlerin kesinlikle telefonlarında bulunan VSCO Cam uygulaması bizim de tavsiyelerimiz arasında.

android uygulama önerileri vsco cam - Android İçin Uygulama Tavsiyeleri
android uygulama önerileri-vsco cam
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir