Asus Zenfone 4 Pro Alınır Mı?

asus zenfone 4 pro inceleme

Asus Zenfone 4 Pro alınır mı? sorusuna cevap vermeden önce kısaca Asus hakkında bilgi vermek istiyorum.

Asus, öncelikle hayatımıza bilgisayar parçaları ve laptop seçenekleri ile girmişti hatırlarsanız. Sonra pek çok konuda yeni seçenekler üretti ve kendini pazarda geliştirdi. Bir donanım markası olarak oldukça güçlü hizmetler sunan Asus, zamanla kendini global piyasaya endeksledi ve kaçınılmaz seçenekleri de incelememizi sağladı.

Bu yüzden mobil cihazlar pazarında da aktif bir yere sahip ve gerçekten pazar payında önemli bir liderliği var. Peki ama Asus Zenfone 4 Pro nasıl bir cihaz?

Ön gösteriminden de gördüğümüz kadarıyla, ürün biraz iddialı. Şu an için yenilikçi bir donanım yapısı ile markanın en son çıkan cihazı konumunda olan Asus Zenfone 4 Pro, gerek fiyat etiketi, gerek ise özellikleri ile oldukça detaylı bir cihaz. Hazırsanız hemen incelemesine geçelim.

asus zenfone 4 pro arka kamera - Asus Zenfone 4 Pro Alınır Mı?
asus zenfone 4 pro arka kamera

Yeni Sezona Hareket Getirecek!

Ürün, içeriğindeki yeni teknolojik detaylar sayesinde yeni sezona hareket getirmeyi planlıyor. Ürünün özelliklerine bakacak olursak, teknik olarak şu şekilde;

  • 35 ghz 8 çekirdekli bir Snapdragon 835 işlemci (ki bu şu an piyasadaki en güçlü işlemcidir),
  • 5 inç amoled bir ekran yapısı (özellikle profesyoneller için önemli bir detay bu ekran detayı),
  • 6 GB ram ve 64 gb ile 128 GB arası değişen seçimlerde bir hafıza donanımı (ihtiyaçlara göre hafıza seçimi yapabiliyorsunuz),
  • Ayrıca 2 TB’a kadar micro sd hafıza kartı ile genişletebiliyorsunuz.
  4K Televizyon Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Asus Zenfone 4 Pro alınır mı?

Yani tam bir mobil canavarı olarak kullanabileceğiniz bu cihaz, ağırlıklı olarak bilişim ve grafik işi ile uğraşanlar için ideal bir çözüm sunuyor gibi görünüyor. Merak edenler için Asus Zenfone 4 Pro kamerası ile de ilgili detaylara ve incelememize bakalım. Arka bölümünde yer alan f/1.8 diyafram özelliği ile ilgi çeken cihaz, çift ton led flaş özelliğine sahip.

Yani çok güçlü bir ışık ile karanlık ortamlarda çok net görüntülere ulaşabileceksiniz anlamına geliyor bu. Ayrıca 3600 mAh bataryası ile de çok iddialı olacağı kesin. Eğer güçlü ve fiyat olarak çok pahalı olmayan bir ürün arıyor iseniz, Asus Zenfone 4 pro sizin için uygun bir alternatif olabilir. Bizce bir deneyebilirsiniz.

Asus en çok satan telefon markaları arasına girmeyi henüz başaramadı. Bakalım gelecek yıllarda piyasaya çıkaracağı modellerle bu listelerde kendine yer edinebilecek mi bekleyip göreceğiz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir