Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017

oyun tavsiyesi 2017 400x315 - Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017

Başlığı 2017 diye attım ama oyun tavsiyelerim geçmiş yıllara ait oyunlardan olacak. Bunun nedeni; hem orijinal olarak alınması bütçemize uygun, hem de düşük konfigürasyona sahip sistemler de oynanabilir olmaları.

crysis oyun tavsiyesi - Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017
crysis oyun tavsiyesi

CRYSIS Serisi

Almanya’da 3 Türk kardeşin kurmuş olduğu CRYTEK tarafında geliştirilmiş Electronic arts’ın dağıtımını üstlendiği bilim kurgu temalı aksiyon fps oyunudur. CRYENGINE oyun motorunun en güçlü yapımlarından. Kısaca konusundan bahsetmek gerekirse; bir şirket var ve uzaylı teknoloji kullanarak dünyaya teknoloji satıyor. Sizinde tahmin edebileceğiniz gibi bu durum bir süre sonra karışmaya başlıyor ve olaya siz dahil oluyorsunuz.

farcry oyun tavsiyesi 2017 - Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017
farcry oyun tavsiyesi 2017

Far Cry 4

Serinin sadece  bu oyununu oynadığım için bir tek bunu tavsiye ediyorum. Serinin ilk oyunu  Crytek’in elinden çıktığını da belirtmeliyim. Ubisoft çatısı altındaki stüdyolar tarafında geliştirilmiş ve dağıtımı da Ubisoft tarafında gerçekleştiriliyor. Fps, open world türündeki aksiyon, macera oyunu. Grafikler ve sesler ve hikaye konusunda sizi gayet tatmin edecektir. Ama açık dünyada çokta çeşitlilik olmamasına rağmen geniş bir haritası var. Eğer hikaye üzerinden giderseniz en fazla 15 saatinizi alır.

Konusundan bahsetmek gerekirse; annemizin isteği üzerine onun küllerini “lakshmana” adındaki bir yere  getirmemizi istiyor sonrasında da olaylar kopuyor.

tomb rider oyun tavsiyesi - Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017
tomb rider oyun tavsiyesi

Tomb Rider (2013)

Square Enix’in uzun bir aradan sonra seriyi yeni bir hikaye ile ele alarak Crystal Dynamics ile tekrar başlattı. Lara Croft ablamızın da yeni bir görünüşe kavuştuğu oyun. Grafikler ve ses kkonusundada gayet iyi bir deneyim sunuyor konusu ise şöyle;Bir Japon efsanesi üzerine araştırma yapmak için 21 yaşındaki Lara Croft gemi aracılığı ile Japonya’ya bir yolculuk düzenler.

  Pokemon Go Bağımlılığına Dikkat

Fakat gemisi adaya yaklaşır yaklaşmaz şiddetli bir fırtına ile ikiye ayrılır ve Lara kendisini Yamatai adasında bulur. Hayatta kalmak için hem fiziki, hem de duygusal işkencelere katlanmak zorundadır. Bu adada hayat felsefesini ve “Tomb Raider” kişiliğini kazanmaya, keşfetmeye başlar. Fakat Güneş Kraliçesi(the Sun Queen Himiko) Himiko’nun adasında, ters giden bir şeyler vardır

ets2 oyun tavsiyesi - Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017
ets2 oyun tavsiyesi

Euro Truck Simulator 2

Çok uzatmanın gereği yok çünkü oynamayan kimse yoktur diye düşünüyorum. Tam zaman öldürmelik bir oyun küçük boyutları sayesinde de bir çok sitemde de çalışabilir. Yapımcısı SCS Software’dir.

farm simulator oyun tavsiyesi - Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017
farm simulator oyun tavsiyesi

Farm Simulator Serisi

Çiftlik işletmek gibi bir aşkınız varsa fazlasıyla sizin bu isteğinizi karşılayarak tatmin edici bir çiftçi deneyimi yaşatacak bir çiftlik simülasyon oyunu. Giants Software tarafından geliştirilmiştir.

Benden şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yeni oyunlar ile listeyi güncelleyeceğim. Keyifli oyunlar.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir