Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi : Philips EverPlay

Philips everplay hoparlor 600x315 - Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi : Philips EverPlay

Merhaba değerli okurlarımız. Bu yazımızda, bluetooth hoparlör arayışında olanlar için ve farklı tasarımları araştıranlar için üstelik su geçirmez bluetooth hoparlör tavsiyesi Philips EverPlay ürününü inceliyoruz.

Bildiğiniz gibi son dönemlerde gerçekten moda haline gelen ve oldukça hızlı bir şekilde büyüyen ve yükselen bu cihazlar, gerçekten kaliteli müzik dinlemek isteyenler için önemli bir yere ulaşmış durumda. Profesyonel detayların ve ihtiyaçlara yönelik çözümlerin ön plana çıkarıldığı her türlü dokunuş adına, biz de bir çalışma yaptık ve incelemesini tamamladık. Hazırsanız başlayalım.

su gecirmeyen bluetooth hoparlor - Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi : Philips EverPlay
bluetooth-hoparlor

Ses Kalitesi ve Netlik

Bir harici hoparlör olarak satışa çıkarılan üründe (yani bluetooth olarak sunulanlar), kesinlikle ilk dikkat etmeniz gereken şey ses kalitesi olmalıdır. Bunu Philips EverPlay oldukça net bir şekilde çözmüş. Zaten yıllardır müzik piyasasında ve ses sistemleri konusunda önemli bir yere gelmiş olan marka, bu pazarda da gerçekten kendini belli ediyor.

Öncelikle ürünün dış görüntüsü ilgimizi çekiyor Philips EverPlay ile ilgili olarak. Çünkü gerçekten sade ve minimal çizgilere sahip  bir cihaz. Su geçirmez bir teknoloji ile donatıldığı için masa üzerinde kazara su dökülmesinde bile rahatlıkla çalışmaya devam edecek.

bluetooth tavsiyesi 500x134 - Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi : Philips EverPlay
bluetooth-hoparlor-tavsiyesi

Ürünün dış tasarımı, tamamen özel bir kumaş kaplamaya sahip. Bu kumaş, gerçekten estetik bir görüntü yaratmış ve su geçirmeyen bir tasarım organize etmiş. Çünkü hem kumaşın yapısı, hem de içeriğindeki detaylar büyüleyici. Tabi fiyat olarak pahalı olan bir cihaz olduğu için de, dış görüntüsü söz konusu fiyatı biraz olsun unutmanız için önemli bir detay bizce.

  FPS Mouse Önerisi : Logitech Hyperion G402

Philips EverPlay Fiyatı

Philips EverPlay yaklaşık olarak 600 TL tutarlarında bir fiyat etiketi ile satışa çıkacak gibi. Çünkü ortalama net bir fiyat yok ama vergileri ile bu fiyata geleceğini düşünüyoruz. Müziği dinlerken, önemli olan kullanılan hoparlörün kalitesi ve ses derinliği. Philips EverPlay ürünü 3 boyutlu bir ses sunduğu için, gerçekten kaliteli bir yapıda hizmet veriyor. Hem tiz seslerin netliği, hem bas derinliği ki bu çok önemli, zira kulakları yormaması gerek. Hem de akışkan tonları ile oldukça keyif almanızı sağlıyor.

Su geçirmez bluetooth hoparlör tavsiyesi arayanlar için birebir özel bir ürün diyebiliriz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir