Dilimlenmiş Ketçap Denediniz Mi?

dilim ketçap

Eminim ki siz de yemeğinize ketçapla tatlandırmak isterken ketçap şişesiyle mücadele etmek zorunda kalmışsınızdır. Şişeden çıkmak istemeyen inatçı ketçap yemeğin ortasında biraz canınızı sıkabiliyor. İşte sizi bu sıkıntıdan kurtaracak yeni bir ürün geliştirildi.

Öyle teknolojik bir cihaz değil. Bildiğiniz ketçap şekil değiştirerek yemekleriniz için görevine devam ediyor. Amerika’da faaliyet gösteren Bo’s Fine Foods adlı şirket dilimlenmiş ketçap üretti. İlk duyduğunuzda size garip gelebilir ama herhangi bir katkı maddesi içermediğini baştan söyleyeyim.

Bo’s Fine Foods çalışanları ketçap dilimini tesadüfen üretmiş. Restoranda kullanılan malzemelerin çöpe atılmasına çözüm ararken kurutulmuş sos keşfediyorlar. Aynı işlemi ketçap üzerinde de denediklerinde ortaya dilimlenmiş ketçap çıkıyor.

dilimlenmiş ketcap - Dilimlenmiş Ketçap Denediniz Mi?
dilim ketçap

Dilimlenmiş ketçap marketlerde 8 adet dilim içeren paketler halinde satılıyor. Ürünün iyi yanlarından biri de dolapta saklanmasına gerek yok. Dilimlenmiş ketçap ya da başka bir deyişle ketçap dilimi, pratik kullanımı nedeniyle son derece ilgi çekebilecek bir ürün gibi görünüyor.

Bu ürün başarılı olduğu takdirde, şirketin diğer sos türlerinin de dilimlenmiş versiyonlarını çıkartmayı planlıyor.

Dilimlenmiş Ketçap Video

Benzer İçerikler
  Philips Ütü Tavsiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir