Psikoloji Okumak İsteyenlere Tavsiyeler

psikolog-olmak-isteyenlere-tavsiye

Üniversitede psikoloji okumak isteyenler, beklentiler ve gerçekler arasındaki farklılıkları görmeniz açısından mutlaka sonuna kadar okuyunuz. Kafanızdaki soru işaretlerinin cevaplarını bulacaksınız. Psikoloji bölümü okurken, mezun olduktan sonra ve iş hayatındaki tecrübelerim ışığında sizlere tavsiyeler verecek ve dikkat edilmesi gerekenleri anlatacağım. Tercihlerde psikoloji Devamını Oku..

2018 AYT Nasıl Bir Sınavdı? Hangi Sorudan Kaç Tane Çıktı?

ayt 2018 hangi konu kaç soru

Sınav haftasını geride bıraktık. Hepinize çok geçmiş olsun. Peki genel olarak AYT 2018 nasıldı? Hangi konulardan kaç soru çıktı ve bundan sonra ne olacak? Ayrıca seneye sınava girecek olan öğrenciler varsa yazımızı sonuna kadar okusun, nelerle karşılaşacağınızı öğrenmiş olacaksınız.  2018 AYT beklentileri karşıladı Devamını Oku..

LGS Tercih Tavsiyeleri Dikkat Edilmesi Gerekenler

lgs tercih rehberi püf noktalar

Artık tercihleri yapma zamanı geliyor. Kritik bir süreç heyecanlı bir süreçten bahsediyoruz. Uzmanından fikir almak gerekiyor. Kafası karışık olanlar, kılavuzu anlamayanlar için LGS tercih tavsiyeleri vereceğim. Pek çok öğrenci ve anne baba için en büyük sorun şu an da tercihler. Devamını Oku..

2018 YKS Adaylarına Tüyolar ve Ailelere Tavsiyeler

2018 yks sınavı

2018 TYT ve YKS yeni sınav sistemlerindeki değişiklikler, yarım net kuralı, puanlama sistemi, sınav esnasında heyecanınızı nasıl yenebileceğinize dair öneriler, meslek seçimindeki püf noktalar ve aileler adaylara nasıl destek olmalı, kapsamlı sınav tavsiyelerimizi mutlaka okuyun. Bir sınav gerçekliği var, sistem Devamını Oku..

Özel Okul Mu? Özel Ders Mi? Temel Lise Mi?

özel-okul-mu-devlet-okulu-mu

Lise öğrencileri için öğrenim hayatlarını ve sonucunda gelecek yaşamlarını yakından ilgilendiren bir konu. Özel okula mı gidelim? Kurslara yazılsak yeter mi? Yoksa devlet okulunda devam mı edeyim? Ben sadece özel ders almayı düşünüyorum sizce yetiştirebilir miyim? gibi bir çok soru Devamını Oku..

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123...Son »