Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

elektrik süpürgesi önerisi

Sizlere hem fiyatıyla, hem de konforuyla avantaj sunacak harika bir elektrik süpürgesi tavsiyesi veriyorum. Adı sanı fazla duyulmamış olmasına aldanmayın. Çoğu zaman fazlaca reklam yapılmayan ürünler, reklamlarda çok görülen ürünlere nispetle daha dayanıklı ve performansı iyi oluyor.

Öncelikle, daha önce sulu süpürge kullanmış biri olarak kesinlikle sulu süpürge tavsiye etmediğimi söylemeliyim. Zira su bekletildiğinde iğrenç derecede kokuyor. Öte yandan içi ıslak kaldığında da aynı şekilde benzer bir koku oluyor. Ayrıca tüm kırıntıların içine çekildiği suyun da tuvalete dökülüyor olması bana çok yanlış geliyor. Bu nedenle elektrik süpürgesi alma niyetiniz varsa, sulu süpürgeleri unutun derim.

İkinci olarak tercih edilebilecek elektrik süpürgeleri arasında, şu sıralar çok moda olan toz torbasız süpürgeler var. Onları da kullandım. Emiş gücü ikinci süpürmeden sonra düşüyor. Bu nedenle en fazla ikinci süpürgeden sonra içinin temizlenmesi gerek. Zaten temizlenmeyen süpürgenin toz haznesinin dışarıdan görünümü de oldukça kötü. Sık sık içini temizlemek ile uğraşmaya vaktiniz yoksa, bu süpürgeleri de ben önermiyorum. Şahsen sürekli, toz temizlemek, tozları temizlerken içinden etrafa yayılan toz, kıl ve kırıntılar ciddi derecede canımı sıktı.

Ne varsa eskilerde var diyorum ve Elektrolüx Ultrasliencer tavsiye ediyorum.  En beğendiğim özelliği müthiş sessiz. Kimseyi uyandırmadan her yeri süpürebilirsiniz. O kadar uzun bir fiş kablosu var ki, tek bir fişe takarak tüm evi süpürebilirsiniz. Böylece o fişten o fişe taşımak zorunda kalmazsınız.

elektrik süpürgesi önerisi - Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi
elektrik süpürgesi önerisi

Ürün, toz torbalı, çift hava filtreli, özel başlığı bulunuyor ve başlık hakikaten kusursuz halı temizliyor. Benim gibi yün halısı olan evler de için çok ideal. Üstelik AAA enerji sınıfı sayesinde yarı yarıya elektrik tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

Elektrik süpürgesi tavsiyesi ile ilgili bir küçük ipucu daha, süpürge alırken, halı üzerindeki, zemin üzerindeki performans derecelerine bakın. A,B,C,D,E diye sınıflandırılır. Bunların içinden A,B,C dereceleri iyidir. Diğerleri için biraz daha düşünmek gerekir.

Benzer İçerikler
  Yeni Evlenecekler İçin Beyaz Eşya Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir