Erkek Bakım Seti : Braun MGK 3080

MGK 3080 tavsiyehane 400x315 - Erkek Bakım Seti : Braun MGK 3080

Hem Babalar günü yaklaşırken hediye arayışına girenler hem de tıraş makinesi tavsiyesi isteyenler için Braun’un baştan uca bakım seti Braun MGK 3080’ı tavsiye ediyorum. Kutu içerisinde yok yok.. Braun MGK 3080 komple bakım setidir. Gelin detaylara geçelim..

Zaten kutusunu ilk gördüğünüzde bunu anlıyorsunuz. Vitrin tarzında kutulama yapılmış içerisindeki aksesuarlar açık bir şekilde görülebiliyor. Kutu arkasında aksesuarların ne şekilde kullanıldığı ile ilgili bilgilere yer verilmiş. Mesela ilk gözüme çarpan; 60 dakikalık şarj ile 60 dk çalışabiliyor olduğu.

Babalar Günü yaklaşıyor; bu dönemde alınabilecek uygun fiyatlı hediyelerden biri Braun MGK 3080.

Kutu İçeriği

Braun MGK 3080 kutu içerisinden neler çıkıyor sırayla bahsedeyim.

Şarj adaptörü, 60 dakikalık şarj ile 60 dk. kullanım sunuyor. Gilette Fusion tıraş bıçağı çıkıyor. Sinek kaydı tıraş için kutudan çıkan ekstra bir üründür. 1 adet bıçakla beraber kutu içerisine dahil edilmiş. Kutu içi sürpriz diyebilirim. Kutu içerisinde taşıma çantası çıkıyor. Bu çanta (kılıf) ile seyahatlerinizde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Zaten Braun MGK3080 gayet ufak boyutlarda. Komple bakım seti olduğunu söylemiştim, aksesuarları görünce sizde buna inanacaksınız. Braun MGK 3080 ile nasıl kesimler yapabileceksiniz bunları anlatayım.

Sakal şekillendirme

İki sabit tarak aparatı sayesinde hassas görünüm elde etmek için 2 mm’lik kademelerle 13 hassas uzunluk/kısalık ayarlanabiliyor. Hassas şekillendirici başlık ve kutudan çıkan ücretsiz Gillette Flexball kullanarak temiz kesim yapabilirsiniz.

Saç kesme

Akıllı saç kesme makinesi tarağı ile sakal dışında saçlarınızı da kolaylıkla kesebileceksiniz. Oldukça güçlü bu cihaz saç kesiminde de işinize yarayacaktır.

Braun MGK 3080 tavsiyehane - Erkek Bakım Seti : Braun MGK 3080
Braun-MGK-3080-tavsiyehane

Vücut bakımı

Vücudunuzun tüö bölgeleri için uygun aparatı/tarağı kullanarak tıraş yapabilirsiniz. İster göğüs kılları ve karın bölgesi isterseniz de koltukaltı ve kasık bölgesinde güvenli ve konforlu kesim yapabilirsiniz. 

Kulak/Burun Tüylerini Alma

Braun MGK 3080‘in başlı başına bakım ürünü olduğunu ifade etmiştim. Kulak ve burun tüylerini zorlanmadan, acısız ve oldukça etkili bir biçimde hassas şekilde alabiliyor. 

Ömür Boyu Kullanılan Keskin Bıçaklar

Braun markası bıçakların uzun ömürlü kullanımıyla zaten meşhurdur. Kendim de Braun’a ait bir tıraş makinesini yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum. Ve bıçakları hala ilk aldığım zamanki gibi oldukça keskin. Uzun yıllar boyunca hem yüksek performanslı hem de hassas kesim yapabileceksiniz. Ultra keskin paslanmaz çelik bıçaklar uzun veya sık sakalları asılmadan/çekmeden kesiyor.

 

  Türk Kahvesi Makinesi Tavsiyesi : Arçelik K 3190 Telve

%100 su geçirmez Islak ve Kuru

Braun MGK 3080 hem ıslak hem de kuru kesim yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yani duşta kullanıma uygundur, güvenlidir. Zaten musluk altına tutarak kolayca temizleniyor.

Braun MGK3080 tavsiyehane - Erkek Bakım Seti : Braun MGK 3080
Braun-MGK3080-tavsiyehane

Aksesuarlarda sakallarınızı sıfırlamak için başlıklar bulunuyor. Zaten milimetrik olarak hangi başlığın ne kadar uzunlukta sakalda kullanılması gerektiği yazıyor. Diğer bir başlık uzunluk ayarı yapabileceğiniz bir başlık. Sakalınızı şekillendirmek içinde yine bu aparatı kullanabilirsiniz. 

Uzun sakalları olanlar için bir başlık ta bulunmakta. 13-21 mm arası sakalı olanlar için uygun bir başlıktır. Şekillendirme başlığı, bu aparta ile daha ince kesimler yapabiliyorsunuz. Mesela yanaklarınızdaki tüyleri bununla alabilirsiniz. Veya sakalınızda belli bir bölgeyi yine bu başlıkla şekillendirebiliyorsunuz. 

Bir sonraki başlık aparatı hem sakal olabilir hem de vücut tüylerinizi kesmek için kullanabileceğiniz bir başlıktır. Zaten ıslak ve kuru kullanıma uygun tasarlanmıştır. Braun MGK 3080 kutu içerisinden çıkan diğer bir başlık burun ve kulak kıllarını almanızı sağlayan başlık.

Temizleme fırçası da yine kutu içerisinde mevcuttur. Braun MGK 3080, uygun fiyatlı sakal tıraş makinesi arıyorsanız oldukça cazip bir üründür. Komple erkek bakım seti olduğunu hesaba katarak fiyatını değerlendirmek gerekiyor. Braun MGK3080 fiyatı ortalama 200-250 ₺. arasında değişiyor. Fiyat çeşitli sitelerde çok farklılık gösteriyor. Satın almadan önce biraz araştırma yaparsanız fazla para ödememiş olursunuz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir