Film Tavsiyesi 2016

20160421050142612 tile 400x315 - Film Tavsiyesi 2016

Eskiden yaz aylarında sinemaya gitmek bir işkenceydi.  Ama günümüzde modern klimalı sinema salonları sayesinde yaz aylarında film izlemek ayrı bir keyif haline geldi. 2016 yaz aylarında sinemalarda pek çok yeni yapım göreceğiz. Bunların arasında size tavsiye etmek istediğimiz bazı filmler var.

Bu filmlerin başında çocukların olduğu kadar büyüklerinde merakla beklediği Buz Devri 5 geliyor. Bir çizgi klasiği haline gelen Buz Devri serisinin son filminde kahramanlarımız gene komik ve eğlenceli bir maceranın içinde olacaklar. Bu filmin vizyon tarihi 15 Temmuz 2016 olarak belirtiliyor.

Bir diğer film tavsiyesi ise şu anda vizyonda olan ve gene bir devam filmi olan Kurtuluş günü-2. Yıllar önce büyük beğeni toplayan ilk filmin devamı niteliğinde olan bu  filmde yine dünyayı ele geçirmeye çalışan uzaylılara insanoğlu bütün kuvvetiyle karşı koyuyor. İlk filme göre çok daha başarılı özel efektlerin kullanıldığı filmi macera sever  sinema tutkunlarının mutlaka izlemesini öneririz.

Çocukların ve kendini genç hisseden macera tutkunlarının ilgi göstereceği bir diğer film de “Ninja kaplumbağalar: Gölgelerin içinde”. Şu anda vizyonda olan mutasyon geçirmiş eğlenceli kaplumbağaların filminde aksiyon severleri memnun edecek sahneler fazlasıyla mevcut.

Türk sineması ise yaz aylarında durgun olmasına rağmen sinema salonlarında bir Türk korku filmi olan “Üç Harfliler 3: Karabüyü” devam filmlerinin avantajını kullanıp gişe de başarılı olmaya çalışıyor.

  Güncel 5 Dizi Tavsiyesi

Gördüğünüz gibi 2016 yaz aylarında canınız sıkıldığında sinemaya giderek izleyebileceğiniz bu filmler fazla beklentiye girmeden size keyifli saatler yaşatabilirler.

Siz de iyi bir film izleyicisi olduğunuzu düşünüyorsanız Tavsiye Forumu‘nda film tavsiyesi almak isteyenlere, izlediğiniz filmler hakkında yorum yaparak fikirlerinizi yazabilir görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar:

  1. 2016 filmlerinden en çok Deadpool filmini beğendim farklı bir süperkahraman ortaya çıkardılar :))

  2. buz devrini izledim ve tavsiye ederim. baya güldük. ancak 3d izlerken renkler çok canlı ve parlak olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir