Gaming Mouse Tavsiyesi Preo My Game

preo my game mg 02 gaming mouse 670x315 - Gaming Mouse Tavsiyesi Preo My Game

Bu yazımızda sizlere “Preo My Game Gaming Mouse” hakkında eleştirilerimizi, tavsiyelerimizi aktaracağız. Gaming mouse tavsiyesi isteyenler için faydalı olacağını düşünüyorum.

Gaming mouse tavsiyesi isteyenler için fiyat performans ürünü Preo My Game Gaming Mouse incelemesi..

Öncelikle ürün hakkında kısa bir teknik bilgi verelim. Ürün bir oyun mouse tavsiyesi olup, 3-4 saniyede bir değişen renkli led özelliğine sahiptir.

Mouse’de, normal mouselerdekilere ek olarak iki adet yan tuş, 1 adet sol üst tuşu, 1 adet hassaslık ayarı yapabileceğiniz tuş bulunmaktadır. Yan tuşları ve sol üst tuşu oyunlarda dilediğiniz komuta atayabilmektesiniz. Ürün kablolu olup, 165 cm uzunluğunda usb kabloya sahiptir. Windows 7/8/10 işletim sistemlerinin desteklediği bu ürün, Çin’de üretimlidir. Genel anlamda ürünün teknik özellikleri bu şekilde diyebiliriz.

preo my game mg 02 gaming mouse tavsiyesi - Gaming Mouse Tavsiyesi Preo My Game
gaming-mouse-tavsiyesi

Şimdi gelelim kendi eleştiri, görüş ve tavsiyelerimize. Öncelikle arkadaşlar ürünün fiyatını değerlendirecek olursak, Teknosa tarafından yaklaşık 36 TL’ye satılıyor. Ve ekstra olarak mousenin yanında bir adet de mouse pad hediye ediyor. Normal bir gaming mouselerine baktığımızda fiyat çok çok uygun gözüküyor, ki biliyorsunuz normal bir oyun fareleri 100-150 TL’den aşağıya bulmak zor. Ancak sadece fiyata göre de yorum yapmak olmaz. Peki bu uygun fiyatının yanında kalite ve dayanıklık açısından ne durumda? Biraz da bu konu hakkında bilgi verelim.

Preo My Game Gaming Mouse Kullanıcı Yorumu

Öncelikle el tutuşu, eli kavrayışı açısından bir sorunu yok. Ürünü rahatlıkla kavrayabiliyorsunuz ve elinizi hiçbir şekilde yormuyor. Büyüklük ve şekil açısından bir sorunu yok. Ağırlık açısından az da olsa diğer mouselere göre biraz daha ağır olduğu söylenebilir. Tuş basma kalitesi açısından değerlendirecek olursak, tabii 200 TL verip aldığınız bir mouse kadar kaliteli olduğunu söyleyemeyiz. Ancak fiyatına göre gaming mouse tavsiyesi arıyorsanız Preo myGame-MG-02 gerçekten şaşırtıcı düzeyde iyi bir tuş deneyimi yaşattığını söyleyebiliriz. Ekstradan direk mouse üzerindeki bir tuş ile 4 farklı hassaslık ayarı yapabilmekte sizlere oyunlarda avantaj sağlayabiliyor. Görünüm açısından değerlendirecek olursak, şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Genel anlamda gaming mouse fiyatına göre özellikleri gayet iyi diyebiliriz arkadaşlar. Çok uzun süre, yıllar boyu, kullanabileceğiniz bir ürün olmayacaktır elbette. Ancak sizi rahatlıkla 1 yıl boyunca oyunlarda sıkıntı yaratmadan taşıyacağına emin olabilirsiniz. Düşük fiyatlı gaming mouse tavsiyesi arayanlar bu ürünü değerlendirebilir.

Ürünü teknik detayları ve satın almak isterseniz buyurun linki paylaşıyorum.

Not : Teknosa’da outlet ürünler kategorisinde bulunmaktadır.

https://www.teknosa.com/urunler/800039078/preo-my-game-mg-02-gaming-oyun-mouse

Benzer İçerikler
  Philips Ütü Tavsiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir