İnternet Bağımlılığından Kurtulmak İster misin?

internet bağımlılığından kurtulmak (2)

Bağımlılık diyince hemen tüylerin ürpermesin. Aklına ilk gelen uyuşturucu, daha sonra alkol, sigara, kumar gibi bağımlılıklardan değil bu. Çağımızın yeni ve büyük bir kitlede görülen bağımlılığı. Ve ne yazık ki pek de ciddiye almadığımız, çevremizdeki insanlarda ve belki de kendimizde Devamını Oku..

Direksiyon Sınavına Gireceklere Tavsiyeler

direksiyon sınavı tavsiyeleri - Direksiyon Sınavına Gireceklere Tavsiyeler

Direksiyon sınavı esnasında araca bindiğiniz andan itibaren yapmanız gerekenlerden bahsetmek ve direksiyon sınavına gireceklere tavsiyeler vermek istiyorum. Öncelikle araç itibariyle biner binmez yani ilk biniş esnasında yapmanız gereken aşamaları sizlere anlatacağım. Haydi başlayalım… Binmeden önce mutlaka aracımızın lastiklerini kontrol ediyoruz. 4 lastiğimizi de Devamını Oku..

Yün Giysiler Nasıl Yıkanır? Nasıl Saklanır?

yün giysiler nasıl yıkanmalı - Yün Giysiler Nasıl Yıkanır? Nasıl Saklanır?

Yaz geldiğinde kışlık giysilerimizi yıkayıp dolaba kaldırırız. Ancak bu yün giysileri saklama sırasında birçok kişi hatalı hareket ediyor. Tekrar kış geldiğinde ve kazağınızı dolaptan çıkardığınızda dezenformasyona uğradığını, kumaşının bozulduğunu görünce üzülürüz.. Peki çok sevdiğimiz yün giysiler nasıl yıkanır? Yün giysiler nasıl Devamını Oku..