Hediye Tavsiyeleri 2017

hediye tavsiyeleri 400x315 - Hediye Tavsiyeleri 2017

Erkek veya bayan olun hiç fark etmez karşı tarafa hediye alırken hepimiz zorlanırız ve bir tavsiyeye ihtiyaç duyabiliriz. İşte biz de size hediye tavsiyeleri yazımızla yardımcı olmaya çalışacağız.

Bayanlar için bir çok hediye çeşidi bulunur. Pelüş ayıcıklar, güzel bir buket çiçek ve zarif takılar gibi bir çok hediye çeşidi mevcuttur. Ama söz konusu erkeklere hediye almaksa gerçekten iş biraz daha zor diyebiliriz.

Bayanların klasik hediyelerden sıyrılıp kravat, cüzdan, kol saati dışında farklı hediyelere yönelmeleri gerekiyor. Çünkü bu hediyeler erkeklerin hep alışık olduğu şeyler haline geldi. Eğer heyecanlandıracak bir hediye arayışı içindeyseniz erken araştırma yapmak sizin için iyi olacaktır. Bu konuda bizim de size bir yardımımız dokunsun diye sizlere bazı güzel hediye tavsiyeleri yapmak istiyoruz.

İlk olarak bayanlarla başlayalım. Bayanlar romantik hediyelerden hoşlanır. Çanta, cüzdan, ayakkabı gibi hediyeler artık bayanların heyecanlanmasını sağlamıyor. Hediyenizi alırken bayanları kendilerini özel hissettiren hediyeler seçin ona özel hediyeler tasarlayın.

bayanlar için hediye tavsiyeleri - Hediye Tavsiyeleri 2017
bayanlar için hediye tavsiyeleri

Bayanlara alınabilecek hediye tavsiyeleri ise şu şekildedir:

• Romantik akşam yemeği. Özel olarak hazırlanmış bir masa eşliğinde ona kendini özel hissettirebilirsiniz.
• Kitap yazın. Beraber yaşadığınız günleri özel anlarınızı anlatan ufak şiirler içeren güzel bir kitap tasarlayabilirsiniz.
• Tabi ki vazgeçilmez olarak mücevherler. Tabii herkesin çok büyük bütçelere sahip olması zor o yüzden gümüş olarak hazırlanan isme özel güzel kolyeler mevcut.

  Oyuncular İçin Kulaklık Tavsiyesi : Logitech G231

Tabi bunlarında dışında bütçeniz yoksa pelüş oyuncaklar, ufak çiçek buketleri, özel fotoğraf baskılı çikolatalar, ikinizin fotoğraflarından oluşan yap-bozları da tercih edebilirsiniz.

Erkekler için ise hediye tavsiyesi vermek ise biraz daha karmaşık bir hal alabiliyor. Standart hediyeler onları heyecanlandırmaz bu yüzden farklı hediyeler tercih etmelisiniz.

erkekler için hediye tavsiyeleri - Hediye Tavsiyeleri 2017
erkekler için hediye tavsiyeleri

Erkeklere alınabilecek hediye tavsiyeleri ise şu şekildedir.

• İlk tavsiyemiz özel çakmaklar. Sigara kullanıyor ise kişi isimlerine veya sevdiği bir motife dayanarak tasarlanan özel çakmaklar alabilirsiniz.
• Tuttuğu takımın lisanslı ürünü. Her erkek bir takım tutar neredeyse o yüzden takım forması, atkıları gibi bir çok ürün olabilir.
• Tespih. Erkek arkadaşınız kullanmayı seviyorsa özel taşlardan yapılmış tespihleri kesinlikle denemelisiniz.
• Özel setler. İçinde saat, pipo, sigaralık bulunan bu ürünler son zamanlar da çok popüler.

Bunların dışında ise gömlek, kravat, parfüm gibi bir çok ürünü hediye olarak düşünebilirsiniz.

Hangi hediyeyi alırsanız alın mutlaka güzel bir hediye paketi yapın. Hediye paketi içindeki hediye kadar önemlidir. Özenle yapılmış bir paket içindeki hediyenin kusurlarını örtebilir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir