Üç Tavsiye Bir Arada: Film, Kitap, Dizi

tavsiyelerim

Yaz aylarında çok boş vakti olanlar için hem eğlenip hem bir şeyler öğrenebilecekleri üç harika tavsiyemiz var. Film tutkunları için olan tavsiye ile başlayalım. Sonunda Donup Kalacağınız Bir Film: Predestination Türkçeye “Kader” olarak çevrilen Predestination, son dönemde imza atılan en Devamını Oku..

Elektrikli Bisiklet Tavsiyesi

citycoco comfort elektrikli bisiklet

Elektrikli bisikletler, Elektrowind ve City Coco olmak üzere 2 adet ihracatçı firma tarafından Çin’den geliyor. Bu yazıda sizlere elektrikli bisiklet tavsiyesi yapacağım cihaz CityCoco Comfort V2 modeli. Bu bisiklet hakkında tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 1000w gücünde kuvvet (enerji) üreten bir Devamını Oku..

Dizi Tavsiyesi : La Casa De Papel 3.Sezon Yayın Tarihi

la casa de papel 3.sezon tarihi

Herkesin tek bir solukla izlediği İspanyol soygun dizisi La Casa de Papel 3. sezon tarihi belli oldu. Netflix yaptığı açıklamada yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağını duyurdu. Son dönemin en çok konuşulan dizilerinin başında gelen La Casa de Papel 3. sezon tarihi Devamını Oku..

İnternetten Para Kazandıran İşler 2018

internetten para kazan 2018

Bir çok kişi internette para kazanmanın imkansız olduğunu veya internetten para kazanmanın çok az olduğunu düşünebilir. Fakat internetten para kazanmak öyle görüldüğü gibi zor olmadığı gibi az da değildir. Bir yazılımcı olmanıza gerek. Veya bir webmaster olmanıza gerek. İnternetten para Devamını Oku..

2017’De En Çok Satan Otomobil

en cok satan otomobil 2017

Otomotiv Distribütör Derneği (ODD), verilerine göre 2017’De En Çok Satan Otomobil sıralaması.. 2017’De En Çok Satan Otomobil listesi ilk sırasında yer alan Renault, toplamda 97 bin 238 araç satış rakamına ulaştı. Marka Sıralamasına Göre 2017’De En Çok Satan Otomobil Markalar Devamını Oku..

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123