Kulaklık Alacaklara Tavsiyem

Sony MDR XB450APB KULAKLIK 750x315 - Kulaklık Alacaklara Tavsiyem

Çevremdeki bir çok arkadaşımın kulaklık tavsiyesi istemesi üzerine bu yazıyı yazmaya karar verdim. Oyun meraklısı birisiyseniz iyi bir bilgisayar, iyi bir ekrana ve iyi bir klavyeye ihtiyacınız olduğu kadar iyi bir kulaklığa da ihtiyacınız var demektir.

Oynadığınız oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmak için size 2016 yılında satın alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan bahsetmek istiyoruz. Alacağınız kulaklık elbette bütçeniz ile doğru orantılı olacaktır o yüzden iyi bir araştırma yaparak doğru ürünü seçmeniz lazım. Kulaklık alacaklara tavsiyeler vereceğim tabi ama herkesin bütçesi aynı omadığı için siz bütçenize uygun kulaklığı fiyatını göz önünde bulundurarak araştırmalısınız. Ben şimdi size kullanmış olduğum ve oldukça memnun olduğum için bu modeli kulaklık tavsiyesi yapacağım.

Bütçeniz 0-100 ₺ aralığında ise Sony MDR-XB450APB kulaklığını size öneriyorum. Yumuşak yapısı ve Sony garantisi ile uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Üstelik ses kalitesi ise daha pahalı rakipleriyle rahatlıkla boy ölçüşebilir.

100 ₺’nin üstünde bütçeleri olan alıcılar içinse gene pek çok seçenek var ama size tavsiye edebileceğim markalardan daha çok alacağınız ürünü bir mağazaya giderek denemeniz olacaktır. Fiyatları 100 TL’ den başlayan ve 1000 TL’lere dayanan kulaklıklar arasında seçim yaparken kulaklığın istediğiniz üst düzey özelliklere ve kulağınızın yapısına uygunluğunu en iyi siz anlayabilirsiniz.

O yüzden mutlaka takın kulağınıza ve dinleyin, test edin. Kulaklık konusunda fiyat arttıkça elbette ses kalitesi de aynı oranda artacaktır. 500 TL üzerinde bütçeyi kulaklık satın almak için ayıranlar mükemmel ses kalitesine sahip çok özel bir kulaklık alabilirler. Elbette seçim yapmadan önce doğru bütçeyi ve ihtiyacınızı doğru belirlemenizi tavsiye ederim. Yukarıda anlattığım gibi günlük bir kullanıcı için 500 TL lik bir kulaklık gereksiz lüks olacağı gibi günlerini bilgisayar başında geçiren bir oyun tutkununa yetersiz bile gelebilir. Doğru kararı siz vereceksiniz.

  Vestel Venus V4 Yorumu
Benzer İçerikler

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir