Logitech G300S Optik Oyuncu Mouse Tavsiyesi

oyuncu fare tavsiyesi 400x315 - Logitech G300S Optik Oyuncu Mouse Tavsiyesi

Bu yazımda uzun bir süredir kullanmakta olduğum ve oyuncu mouse tavsiyesi arayan oyun tutkunları için Logitech G300S oyuncu faresi inceleme yazısı ile karşınızdayım.

Logitech G300S model oyuncu mouse fiyat performans kategorisinde bulunan bir üründür. Hem sağ hemde sol el için ayna simetrisi ile tasarlanan cihaz, ortalama boyutları ile her türlü el yapısına uygun olarak tasarlanmış.

Mavi-Siyah renk paleti, piano black ve mat siyah ve mavi renk çeşitliliği ile vitrinlerde satışa sunulmaktadır. Malzeme kalite yapısı açısından doygun bir his sunan Logitech G300S‘de RGB led aydınlatma sistemi de bulunuyor.

İsterseniz profillere göre ayarlayarak hangi profilde hangi ve ayarda kullanmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Ev ve oyun içinde daha kolay ve hızlı şekilde geçiş yapabilirsiniz.

250-2500 DPI arasında, gayet geniş bir çözünürlük ayarı bulunan üründe, hem X hemde Y ekseni için özel DPI ayarı yapabiliryorsunuz.

Logitech G300S Led Işıkları - Logitech G300S Optik Oyuncu Mouse Tavsiyesi
Logitech G300S Led Işıkları

Kendi yazılımı üzerinden gerçekleştirdiğiniz ayarları isterseniz de cihazın üstünde bulunan hafızasına kaydederek gittiğiniz yerlerde de yazılıma veya kuruluma ihtiyaç duymadan kendi ayarlarınızı ile hemen kullanabiliyorsunuz.

Yazılım üzerinden ister kendi profilinizi oluşturup kaydedebilir veya hazır oyun ve iş profillerini indirerek kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda yazılım ile bilgisayarınızı taratarak bulunan oyunlara özel profilleri otomatik indirebilir ve  oynadığınız oyuna göre de otomatik geçiş yapabilirsiniz.

Logitech G300S optik oyuncu mouse’u için firmanın verdiği tuş ömrü 10 milyon basış olarak belirtilse de bu kullanım şeklinize göre değişebilir.

  GearBest Artık Türkçe Olarak Hizmet Vermeye Başladı

Logitech G300S Optik Oyuncu Mouse‘u fiyatı 90₺ civarında mağazalarda veya internette bulabiliyorsunuz. Bazı firmalarda 100₺ geçen fiyatlarda da bsatıldığını gördüm.

Sonuç olarak eğer bir oyuncu mouse’u arıyor ve bütçe olarak 100₺ gibi bir rakam belirlediyseniz, sizin ihtiyaçlarınız en iyi karşılayacak ürün Logitech G300S Optik Oyuncu Mouse‘udur.

 

Logitech G300S Optik Oyuncu Mouse‘u Özellikleri

  • 250-2500 DPI arası hassas ayar.
  • RBG Led ayarı.
  • Simetrik yapı.
  • 9 Programlanabilir tuş.
  • Kendi hafızasına 3 farklı profil ayarı kayıt yeteneği.
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir