Microsoft Surface Studio Çıkış Tarihi

surface studio çıkış tarihi 1 630x315 - Microsoft Surface Studio Çıkış Tarihi

Tasarımı ve esnek kullanımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve All in One piyasasını alt üst edecek olan Microsoft Surface Studio, ön siparişte ancak ürünün sevkiyatıyla ilgili tarih sürekli değişiyor.

All-in-One bilgisayarlar arasında neden mi bu kadar dikkat çekiyor? Gelin bu sorunun cevabı için, Microsoft Surface Studio teknik özelliklerine biraz yakından bakalım..

Microsoft Surface Studio Teknik Özellikleri

28 inçlik dokunmatik PixelSense ekranı bulunan Microsoft Surface Studio, gelişmiş ekran teknolojisiyle birlikte en kaliteli grafik performansına sahip bilgisayarlar arasında zirvede yer alıyor. 32GB RAM‘i olan bilgisayarda 6. nesil Intel Core i5 ya da 6. nesil Intel Core i7 işlemci kullanılıyor. Bilgisayarın depolama alanı ise toplamda 2TB alana sahip hibrit SD ve HD depolama alanlarından oluşuyor. Bu özellikler fiyata göre değişebilir durumda.

Şuan için en üst seviye Microsoft Surface Studio’nun satış fiyatı 2999 $ olarak belirlenmiş durumda. Microsoft Surface Studio çıkış tarihi26 Kasım‘da ön siparişe sunulacak ve yılbaşı tatiliyle birlikte resmen satışta olacak.

Microsoft Store’un, Surface Studio için oluşturulan satış sayfasına baktığımızda ürünün sevkiyat zamanı olarak 2017’nin ilk ayları olacağı söyleniyor.

Sahip olduğu yüksek teknik özellikleri ile bu harika cihaza sahip olmak isteyenlerden biriyseniz ne yazık ki en az 2-3 ay daha beklemeniz gerekecek.

Hedef kitle olarak öncelikle grafik tasarımcılar hedeflenmiş durumda. Apple iMac‘e rakip olarak ve tasarım konusunda hiç bir eksiği yok diyebiliriz. Fiyat olarak biraz tuzlu olsa da bir profesyonel amaçlı kullanım için makul seviyede olduğunu söyleyebilirim. Satın almayı düşünüyorsanız eğer all-in-one tavsiyesi olarak kesinlikle öneririm.

  Akıllı Bileklik Tavsiyesi : Samsung Gear Fit 2
microsoft surface studio türkiye - Microsoft Surface Studio Çıkış Tarihi
microsoft-surface-studio-turkiye

Çünkü yaptığı işin karşılığını fazlasıyla verebilecek bir cihazdır. Kişisel kullanıcılar için lükse kaçan bir ürün olsa da insan istemiyor değil. All in One piyasasında adını sıkça duyacağımız bir ürün bizleri bekliyor.

Yazımızın sonunda nedir bu All-in-One PC diyenler için kısa bir bilgi vermek istiyorum.

all in one pc nedir - Microsoft Surface Studio Çıkış Tarihi
all-in-one-pc-nedir

All-in-One PC, halk arasında “monitör-pc” olarak bilinen bu cihazlarda, bilgisayar kasasıyla ekran (monitör) bir arada bulunuyor. Yani kasa, monitörün arkasına yerleştirildiği için tek parça bilgisayarlardır. Bu sayede yerden tasarruf edilmiş oluyor. All in One’lar, ilk olarak Apple firmasının iMac modelleri ile hayatımıza giriş yaptı.

 

Benzer İçerikler

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir