Oyuncular İçin Kulaklık Tavsiyesi : Logitech G231

oyuncu kulaklığı tavsiye

Oyuncular için kulaklık tavsiyesi mi arıyorsunuz? Logitech G231 hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı aradığınız ürün olabilir. Logitech G231’i kullandığım süre içerisinde oyun hariç film, müzik gibi bir çok farklı amaçla kullandım ve ses yüksekliğinden memnun kaldım.

İncelemelerim sırasında tek zayıf yönü mikrofonu oldu. Fazlasıyla kaliteli ses yalıtımlı bir anakart kullansam da mikrofon kalitesini arttırmaya maalesef yetmedi. İşte bu yüzden Logitech G231’i ses kayıt ve video işlemleri için kesinlikle kullanmayın derim.

Kulaklık Tavsiyesi Logitech G231’in Performansı

Logitech G231 ilgili ön sözümden sonra incik cıncık etmeye geldi. Benim favorim olan CS:GO oyunu ile başlayalım. Net olarak söyleyeyim çıt etse duymaya başladım. Zaten bu ürünün tanıtımı yapılırken “Yaprak düşüşünden bomba patlamasına kadar her şeyi duyun.” deniyor. Malumunuz oyunlar sadece grafikten ibaret değildir. Sesler de olmazsa olmaz.

Daha önce yaklaşık 2 sene kadar isimsiz bir marka kullandım ve anladım ki oyunları rekabetçi oynayacaksam iyi ekipmanlara ihtiyacım var.  Ekipmanlarımı değiştirmeye önce Logitech  G402 Hyperion ile başladım.

Logitech G231’e devam edecek olursak Playstation 4 ile de uyumlu olması beni baya bir cezbetti artı yeni nesil tek jak girişli dizüstü bilgisayarlar ile de uyumlu kutusundaki dönüştürücü ile de masaüstü bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısacası Logitech G231 melez bir kulaklık her yerde kullanılabilen bir ürün.

  2. El Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

2 metrelik kablo üzerinde hızlı ve duyarlı ses ayarlamaları için sessiz düğmesine ve ses düzeyi düğmesine kolayca erişebilirsiniz.

logitech g231 inceleme - Oyuncular İçin Kulaklık Tavsiyesi : Logitech G231
logitech-g231-inceleme

Logitech G231 Tasarım Ve Malzeme Kalitesi

Logitech G231 tasarımı ile devam edecek olursak benim kulaklarımı çevreleyen bir yapısı var ki kulaklarım standartların biraz üzerinde büyüktür. Eğer en yükseğe alırsanız sesi dışarıdan ses duymak neredeyse imkansız ses yalıtımı konusunda baya iyi. Turuncu, siyah ve gri tonlara sahip ve gayet esnek bir yapısı var. Mikrofonun kalitesinden girişte de bahsettiğimden farklı bir durum yok sadece tasarım kısmında esnek bir şekilde tasarlanmış sizi yormuyor ve sesinizi gayet iyi alıyor ama işte kalitesi biraz düşük ama bir çok farklı platform için tasarlanmış her türden oyuncuya hitap eden ve fiyatı ortalama 250₺ olarak düşünürsek üst düzey diyebileceğimiz bir ürün.

Yazın oyun oynarken terleriz, terle temas eden kulak süngerleri zamanla yıpranır. Logitech bu soruna da çözüm bulmuş; bu süngerler yerinden çıkarıp temizleyebiliyorsunuz.

Logitech G231 Sonuç

Sonuç olarak; Bu ürünü araştıranlara oyuncu kulaklığı tavsiyesi eder miyim kısmında ise evet öneririm. Bütçenizi zorlayıp alabilirseniz değecek bir ürün. Kullandığım en iyi kulaklık olan Logitech G 231’in kesinlikle fiyat performans ürünü bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim. Bu yazım kulaklık tavsiyesi isteyenler için umarım faydalı olmuştur. Merak ettiklerinizi soru olarak iletebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir