Parti Malzemesi Tavsiyesi

400x400 banner - Parti Malzemesi Tavsiyesi

Partilerin Gizli Kahramanları Parti Malzemeleri

İnsanlar her zaman için eğlenceli aktiviteleri ve eğlenceli ortamları sever, eğlence deyince de akla ilk gelen partilerdir. Ülkemizdeki parti kültürü giderek gelişmektedir, ilk başlarda doğum günü, açılışlar gibi basite indirgenecek düzeydeyken günümüzde batı kültürlerinin etkisinde kalaraktan çeşitliliğini artırmıştır.

Yenilerde gündemde olan baby shower partileri, bekarlığa veda partileri gibi pek çok seçenekler eklenmiştir, partilerin konularına özgü değişiklik gösteren parti malzemeleri yapacağınız organizasyonun konseptine ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca yeni dönem çocuk doğum günü kutlamalarında küçükler has karakterlerle baskılı bardaklar, tabaklar, rozetler, bayraklar ve benzeri malzemelerle daha da renklenmiştir.

mustafa 1 yasinda - Parti Malzemesi Tavsiyesi
mustafa-1-yasinda

Özel günlere verilen önem kişiler tarafından oldukça arttı ki yapılan kutlamaların çeşitliliği ve partilerin isim ve içerik dolayısı ile parti malzemeleri satışı bir sektör haline geldi. Herkesin beğeneceği ortak zevkleri barındıran süsleme ve eşyalardan tutunda kişiye özel tasarımlara kadar ürünler mevcut. Ürünlerin hazır satılması ve dizaynları insanların tasarlaması her ne kadar organizasyon firmalarını zarara soksa da, insanlar açısından hem ekonomik hem de eğlenecekleri bir uğraş olmuştur.

Doğum günü yada açılış kokteyllerinin haricinde artık insan diğer özel günlerini de parti havasında yaşamak istiyor, öncelerinin kına gecesi olarak adlandırılan organizasyonlar modern çağda bekarlığa veda partisine yerini bırakmıştır. Hem bayanlar için hem de baylar için ayrı ayrı konseptleri barındıran hazır parti süslemeleri ile yada hayalinizde canlandırdığınız partinin bilgilerini ilgili organizasyon firması ile görüşerek unutulmaz bir bekarlığa veda partisi geçirebilirsiniz.

  Telefon Tavsiyesi: Xiaomi Mi5

Partiler ve beklentiler büyüdükçe hem bu işi yapanlara hem de gizli kahraman parti malzemelerine büyük iş düşüyor, hangi malzeme hangi partiye uygun yada yeni trendler ne takip etmek çaba ve zaman isteyen bir iştir. Her malzeme her konsepte uymaz mesela yeni bir akım dahi olsa yapacağınız etkinlikle farklılık gösteriyorsa her şeyin berbat olması içten bile değildir. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına önce ne istediğini iyi bilmeniz gerekmektedir, ve tabi ki her işte olduğu gibi bu konuda da uzmandan tavsiye yada görüş almanızda fayda var.

Günümüzde partilerin ya da kutlamaların en dikkat çeken süsleme malzemesi folyo balonlardır. Kocaman ve parlak olması nedeniyle tercih edilmektedir. Bu balonlar olmadan bir parti yapılmamaktadır. Hazırlanan konsepte göre gümüş veya gold renkli folyo balonlar kullanılmaktadır.

parti bahcesi konsept - Parti Malzemesi Tavsiyesi
parti-bahcesi-konsept

Folyo balonlar çok tercih edilmesi nedeniyle satıcısının büyük kar yaptığı süsleme malzemelerinden biridir. Maliyeti fazla olmamasına rağmen satışı biraz pahalı olabilmektedir. Folyo balonlar kişiye özel harf ve rakamlarda olduğu için satıcıların kar paylarını fazlaca ortaya koymaları söz konusudur. Bu balonlar alınırken ya helyum gazı ile birlikte satın alınmalı ya da aldığınız yerde şişirilmelidir. Zaten parti için o kadar masraf yapmışken bu balonlara da o kadar para vermek biraz fazla maliyetli gelebilir. En ucuz folyo balonlar için ise önce internette ki güvenilir satış sayfalarına göz atmakta fazda vardır. İnternet alışverişlerinde birçok seçenek bir arada olduğu için aranılan ürünü farklı alternatifle bulabilmek mümkündür. Ama bu tür alışverişlerde sitenin güvenli olmasına çok dikkat etmek gerekmektedir. Siz 70 cm folyo balon beklerken 10 cm renkli balonla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Gaming Mouse Tavsiyesi Preo My Game
yazi ici1 - Parti Malzemesi Tavsiyesi
parti-malzemeleri

En ucuz folyo balonlar için sadece internetten değil böyle süsleme malzemelerinin satıldığı yerlere de gidilip araştırma yapılabilir. Böylelikle hazırlayacağınız parti de eğlenirken, aklınızda ne kadar çok para harcadığınız olmaz ve gönül rahatlığı ile eğlenip tadını çıkarabilirsiniz.

Benzer İçerikler

5 thoughts on “Parti Malzemesi Tavsiyesi

  1. Son zamanlarda gerçekten revaşta olan malzemeler hangi doğum günü partisini görsem orda bu tarz malzemeler oluyor. Gereksiz görüyorum kendi şahsımca.

  2. bence çok gereksiz değil siteyi ziyaret ettim ve doğum günü için ne gerekiyorsa her şey var

  3. Aslında bende siteyi ziyaret ettim. Fena değil. Artık parti süsleride ihtiyaç haline geldi. İstiyorlar yapacak bişey yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir