Tablet Alacaklara Tavsiyeler

tablet tavsiyesi tavsiyehane - Tablet Alacaklara Tavsiyeler

Tabletler kullanım kolaylıkları ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyorlar. İnternette rahatça gezinmek ve günlük işlerinizi yapabilmek için bir tablet arıyorsanız, siz tablet alacaklara tavsiyeler yazımızı mutlaka okuyun. Önemli tavsiyelerimiz olacak. Doğru tablet tavsiyesi için bu yazımız size faydalı olacaktır.

İşletim Sistemi

Öncelikle satın alacağınız tabletin işletim sistemi sizin için uygun olmalı. Şu anda piyasadaki tabletlerde Android, iOs ve Windows işletim sistemleri kullanılıyor. Bu sistemlerin eksi ve artı yönlerini iyi araştırmanızı öneririz. Alacağınız tabletin işlemcisi ve rami yeterince güçlü olursa kullanım sırasında donma ve takılma gibi problemler yaşamazsınız.

Ekran Boyutu

Tabletinizde film izleyip oyun oynamak gibi kullanım alışkanlıklarınız varsa ekran boyutu dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisidir. Büyük ekranlı bir tablet ile rahatça film izleyip oyun oynayabilirsiniz. Bunun için en az 7 inç boyutunda 1024 x 600 çözünürlüğe sahip bir ekran yeterli olacaktır.

Şarj Süresi

Bir diğer önem vermeniz gereken konu ise tabletin şarj süresi olmalı. Tabletinizi park vs. gibi açık alanlarda daha doğru dışarıda kullanacaksanız şarjı uzun süre giden bir tablet size sıkıntı yaşatmaz ama kapalı ve enerjiye kolay ulaşabileceğiniz ortamlarda tabletinizi kullanmak istiyorsanız şarj süresi size çok da problem olmayacaktır.

Tabi bütün bunlara dikkat ederken en önemli konu bütçeniz olacak. Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun bir tablet bulmak için iyi bir araştırma yapmanızda fayda var ama internette bile yüzlerce tablet çeşidi olduğu için kendiniz için doğru ürünü bulmakta zorlanmayacaksınız.

  Powerbank Tavsiyesi : Xiaomi Mi 2 Slim İncelemesi

Yeni bir tablet satın almadan önce dilerseniz Tavsiye Forumu‘nda konu açarak merak ettiklerinizi sorabilir, deneyimli kullanıcılardan tablet tavsiyesi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar:

  1. iphone telefon kullananlar zaten o sisteme alıştıkları için samsung tablet kullanmakta güçlük çekebilirler,
    tablet tavsiye ederim ama tableti ne amaçla kullanmanıza bağlı,
    bana iş için lazım olduğu için ipad aldım, çünkü sürekli maillerle işlerim oluyor.
    mini ipad almayı düşünenlere şunu tavsiye edebilirim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir