Horizon Zero Dawn İncelemesi

Horizon Zero Dawn incelemesi - Horizon Zero Dawn İncelemesi

Sony PlayStation 4 konsoluna özel olarak geliştirilen, Guerilla Games tarafından sunulmuş bir yapım. Bir  PlayStation 4 konsoluna keşke sahip olsam dedirtecek kadar iyi bir oyun. Sony bildiğiniz Çin işkencesi yapıyor bize. Çünkü  PlayStation 4’e sahip değilim. 🙂 Oyunu bir kaç saat test edecek kadar Devamını Oku..

Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017

oyun tavsiyesi 2017 - Bilgisayar Oyunu Tavsiyelerim 2017

Başlığı 2017 diye attım ama oyun tavsiyelerim geçmiş yıllara ait oyunlardan olacak. Bunun nedeni; hem orijinal olarak alınması bütçemize uygun, hem de düşük konfigürasyona sahip sistemler de oynanabilir olmaları. CRYSIS Serisi Almanya’da 3 Türk kardeşin kurmuş olduğu CRYTEK tarafında geliştirilmiş Electronic arts’ın Devamını Oku..

Android İçin Uygulama Tavsiyeleri

android uygulama tavsiyeleri - Android İçin Uygulama Tavsiyeleri

Bu yazımızda sizlere kullanmanız için bazı android uygulamaları tavsiye edeceğiz. İşte popüler olan ve en çok indirilen 5 android uygulaması.. 1. WhatsApp Artık neredeyse kullanmayanın olmadığı ve bizim de her telefonda olmasını kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir uygulama. Dünya’da en çok kullanılan Devamını Oku..

Oyun Tavsiyesi: Rise Of The Tomb Raider

Rise Of The Tomb Raider - Oyun Tavsiyesi: Rise Of The Tomb Raider

Bu oyun tavsiyesi yazıma konu olan Rise Of The Tomb Raider için “Çok geçmedi mi?” diyebilirsiniz. 2013 çıkışlı Tomb Rider‘ın devamı olarak nitelendirilen Rise Of The Tomb Raider, Xbox için 2015’de, PS4 ve Windows için de 2016’da yayımlandı. Klasik macera öğelerinin Devamını Oku..

Oyun Tavsiyesi: ASTRONEER

astroneer oyun tavsiyesi - Oyun Tavsiyesi: ASTRONEER

Astroneer, son zamanlarda NO MAN SKY‘ın ardından başlayan uzay temalı oyun furyasının en başarılı ürünlerinden bir olsa gerek. Erken erişim olduğunu şimdiden söyleyeyim. Optimizasyon sıkıntıları mevcut. Oyunda rastgele bir gezegene iniyor ve oyuna başlıyoruz. Kendimizi geliştirerek farklı gezegenlere de gidebiliriz. Oyunda Devamını Oku..

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123