Variant Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi Tavsiyesi

Variant Concept Duvar Raflı Tv Ünitesi

Tv ünitesi ihtiyacınız varsa, Variant Concept‘in ürünlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Variant Concept, imal ettiği ürünlerde kullanılan bütün parçaları 1. sınıf olup, TSE’ye uygun imal edilmekte ve hem hesaplı hem de kaliteli ürünler sunmaktadır.

Bütçe dostu olduğu kadar uzun yıllar kullanılabilecek kalitedeki ürünlerde birbirinde farklı onlarca çeşit model bulunuyor. 1.8 cm kalınlığındaki dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılarak üretilen Duvar Raflı Tv Ünitesi’ni bu kalitedeki ürünlere örnek olarak verebiliriz. Hem tv ünitesi hem de beraberindeki tüm aksesuarları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu malzemelerin tamamı CNC makinalarla işlendiği için, ürünü aldıktan birkaç yıl sonra bile ürünün herhangi bir parçasına ihtiyacınız olduğunda firmadan temin etmeniz mümkün.

Variant Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi ölçüsü - Variant Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi Tavsiyesi
Variant Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi ölçüsü

Variant Concept Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi Montajı

TV ünitesi demonte olarak titizlikle paketlenip adresinize yollanmaktadır. Eviniz için şık dekorasyon öğesi Variant Concept Duvar Raflı Tv Ünitesi montajı oldukça kolaydır. Ürünü kendiniz monte edebilirsiniz.

Paket içerisinde kurulum için ihtiyacınız olacak tüm parçalar ve basit anlaşılır bir kurulum şeması çıkmaktadır. Ayrıca montaj sırasında ihtiyacınız olacak tüm vida ve aksesuarlar eksiksiz olarak bir torba içerisine konulmuş. Ancak olur da kutudan kurulum şeması çıkmazsa mail olarak talep ederseniz size gönderiyorlar.

  Klima Alacaklara Tavsiyeler 2016

Bu anlamda Variant Concept müşteri hizmetlerinin oldukça ilgili olduğunu da söylemeliyim. Yaşadığınız herhangi bir sorunda sizinle hızlı bir şekilde ilgileniyorlar. Yapmanız gereken tek şey firmayla iletişim kurmak.

Firma ürünleri oldukça iyi paketliyor, üstelik kargo taşıma sırasında parçalarda oluşabilecek tüm hasarları firma ücretsiz olarak değiştirmektedir.

Tv ünitesi montajı zor değil, basit el aletleri ile kolayca tv ünitenizi montajı edebilirsiniz. Eğer şarjlı tornavidaya sahipseniz montaj çok daha kolay olacaktır. Ancak yinede kurulum hakkında bir kaç püf noktasından bahsetmek istiyorum.

İlk olarak kurulum şemasına dikkatlice bir göz atın. Eğer ilk defa demonte bir eşya satın aldıysanız pratiklik kazanmak açısından küçük olan ünite ile başlayabilirsiniz. Bu sayede acemiliğinizi atarsınız. Parçalar üzerinde ve kurulum şemasında numaralandırılma yapılmıştır. Bu numaralara bakarak hangi parçayı nerede kullanmanız gerektiğini şema üzerinde görebilirsiniz.

Variant Tv Ünitesi montajı için küçük üniteyi kurarken işe kapaklardan başlamanızı tavsiye ederim. Bu sayede işinizi çok daha kolay olacaktır. Sizi belki de uğraştırabilecek tek işlem duvara montaj yapacağınız aparat olabilir.

Parçalar birbiriyle oldukça uyumlu, montaj sırasında kafanız kesinlikle karışmıyor.

 

Variant rose Duvar Raflı Tv Ünitesi tavsiyesi 1024x1024 - Variant Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi Tavsiyesi
Variant rose Duvar Raflı Tv Ünitesi tavsiyesi

Variant Duvar Raflı Tv Ünitesi Tavsiyesi

Variant Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi oldukça hafif malzemeden yapıldığını belirtmeliyim. Zaten MDF değil suntalam malzemedir. Suntalam, ahşap plakların sıkıştırılmasıyla imal edilir. Ve üzerine dekor kağıtların preslenmesiyle üretilir.

Ürün dayanıklılık olarak beklentilere cevap veriyor. 49″ boyutundaki televizyonu taşıyacak sağlamlıkta. Ancak 42″ ve yukarı model bir televizyona sahipseniz boyut olarak şık durmayabilir. Ürün fiyatı göz önünde bulundurursak fiyatının hakkını fazlasıyla verecek sağlamlık ve şıklıkta olduğunu söylemeliyim.

  Telefon Tavsiyesi : Xiaomi Mi MIX

Variant Concept Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi kapaklı bir üründür. Bu modelde çekmece bulunmamaktadır.

Ürün hakkında ki belkide tek eksiklik duvar ünitesinin arka kısmında bir kapak olmaması. Resimlerde de görüldüğü gibi arkada duvar görüntüsü kalıyor.

Yuvanıza renk katacak, odanızın havasını değiştirecek ve baktıkça iyi ki aldık diyeceğiniz uygun fiyatlı ve kaliteli tv ünitesi arıyorsanız Variant Concept’in  90 ₺’den 470₺’ye kadar onlarca farklı model ürünlerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Not: Bu makale yazıldığında Variant Rose Duvar Raflı Tv Ünitesi fiyatı 248,63 ₺ idi.

Variant Concept Firma Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar:

  1. Adore tv ünitesi aldık memnunuz. Malzeme kaliteleri aşağı yukarı aynı oluyor bence. Görünüşü hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın

  2. Ürünü almak istiyorum.sice almalı mıyım? Tavsiye edecek ya da onerebilecek var mı?

  3. Kaliteli ürünü benziyor ve TSE belgeli olması benim hoşuma gitti televizyona binlerce para verip dandik bir TV ünitesine ve rafina para verip binlerce TL hiçe saymak aptallık olur pahalı ürünler için pahalı koruyucu ve aparatlar kullanmalisiniz ucuz etin yahnisi bildiğiniz üzere yenmiyor alışveriş yaparken dikkatli olun çok pahalı da yapmayın fiyat performans tercihiniz olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir