Yabancı Dizi Önerileri ve Tavsiyeleri

dizi tavsiyesi tavsiyehane 720x315 - Yabancı Dizi Önerileri ve Tavsiyeleri

Son yıllarda eskisi kadar güzel ve sürükleyici Türk dizileri yayınlanmıyor. Bu nedenle yabancı dizi arayışına giriyoruz. Bu yazımda sizlere birbirinden sürükleyici yabancı dizi tavsiyeleri vereceğim.

Shameless

Shameless Türkiye’de özellikle de gençler tarafından en çok tercih edilen yabancı diziler arasında yer alıyor. Yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran dram-komedi dizisi sizi bir güldürüp bir ağlatabilir. Annesi evden kaçan ve babası narsist bir alkolik olan Fiona’nın bakmak zorunda olduğu 5 kardeş vardır ve hayat bu 6 kardeşe hiç bir zaman gülmese dr onlar hep bir arada ve mutlu kalmayı başarırlar.

Being Human

Gerçek dünyadan biraz uzak kalan bir dizi arıyorsanız Being Human tam size göre. Bir kurt adam  ve vampirin birbirleriyle çok yakın arkadaş olup aynı eve çıkmalarıyla evde bir hayalet olduğunu fark ederler. İlk başta Sally adındaki hayaleti istemeyen ikili, daha sonra ondan kopamayacak kadar çok sevecektir.

American Horror Story

Korku dünyasına girmeye hazır olun çünkü bu dizi en korkutucu diziler arasında bir numara. Her sezon farklı bir hikaye ele alan American Horror Story, profosyenel oyuncu kadrosuyla sizi sürükleyip götürecek. İlk sezonda aldatılan bir eş, kocasıyla birlikte yeni bir hayata adım atarlar ve taşınırlar. Fakat taşındıkları evin lanetli olduğunu öğrenmeleri çok zamanlarını alacak. Bu evde ölenler diriliyor ve bu evden çıkamıyorlar.

  Elektrikli Bisiklet Tavsiyesi

Teen Wolf

Bir gençlik dizisi olan Teen Wolf, reyting sıralamasında en üstlerdeki yerini korumakta kararlı. Sıradan liseli bir genç olan Scott’un ormanda ısırılıp kurt adama dönüşmesini konu alan dizide birbirinden değişik yaratıklar bulunur ve bazıları Scott’dan yana olsa da Scott’un galip gelmesi gereken bazı kötü yaratıklarda bulunur.

Diziler hakkında daha fazla tavsiye istiyorsanız Tavsiye Forumu‘na göz atabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar:

 1. İzlediğim ve son derece beğendiğim bir kaç diziyi bende yazmak isterim, belki bunları da tercih etmek istersiniz.

  Game of Throness
  Viking
  Spartacus
  Lost
  Prison Break
  Dexter
  Arrow
  The Flash

  Şimdilik aklıma gelenler bunlar ama her biride gerçekten keyifli diziler.

 2. Önceliikle The Walking Dead dizisi favorim ve daha sonra bende Teen Wolf,Arrow severek izliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir