Yeni Ürün : Pepsi Maden Suyu

pepsi bubly maden suyu

Dünyanın en büyük içecek üreticilerinden biri olan PepsiCo, geçtiğimiz günlerde, yapay tatlar, tatlandırıcılar ve kalori içermeyen yeni maden suyunun tanıtımını yaptı. Bu yeni ürün Pepsi maden suyu markasının ismi “bubly” olacak ve ürün, bu ay içinde Amerika Birleşik Devletleri’nde satılmaya başlandı. Ülkemizde satışa çıkması yaz aylarını bulması bekleniyor.

Pepsi Maden Suyu Çeşitleri

Pepsi maden suyu 8 farklı (elma, çilek ve mango gibi) çeşidi bulunacak. Bu çeşitler arasında misket limonu, mango ve kiraz tadına sahip olanlar da yer alacak. Bununla birlikte bubly, farklı renklere ve şirin tasarımlara sahip teneke kutularda satışa sunulacak. Ayrıca bu teneke kutuların üzerinde “hey sen”, “merhaba” ve “yo” gibi bazı eğlenceli karşılama sözcükleri ve “Senin etrafında açık kalabilirim gibi hissediyorum.” şeklinde kişisel mesajlar yer alacak.

PepsiCo yöneticileri, yapay tatlar, tatlandırıcılar ya da kalori içermeyen Bubly’nin, tüketicilere daha sağlıklı içecek ürünleri sunmak için daha geniş girişimlere girdiğini söylüyor.

PepsiCo’nun asitli içecek satışlarında yaşadığı düşüşler içecek devini daha sağlıklı içeceklere yönelmeye zorluyor. Üstelik bu yeni ürün bubly’nin yüksek satış rakamlarına ulaşabileceği tahmin ediliyor. PepsiCo’nun daha sağlıklı içeceklere yönelmesi gösteriliyor.

Canlandırıcı lezzetleri sunmaktan başka, bubly ilginç kutularıyla, kalpli eğlenceli mesajlar yer alıyor.

Benzer İçerikler
  Kilo Almak İçin Birbirinden Faydalı 10 Tavsiye

1 thought on “Yeni Ürün : Pepsi Maden Suyu

  1. Ne oldu pepsiye öldü galiba para kazanamayınca sodadir falan turetiyor iyice hizmete değer vermeyen markalardan birisi bence Pepsi tadını beğenmiyorum kolajlar ile aram o kadar iyi olmasına rağmen her kolada tat sorunu olduğunu düşünüyorum sürekli tatları değişiyor. Bir şişe de farklı diğer şişe de farklı aman neyse konu bu değil çeşitlilik güzel inşallah sodası da güzeldir içer bakariz 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir