Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet İncelemesi

Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet

Elektrikli bisiklet almaya karar verdiniz ve piyasa araştırması mı yapıyorsunuz? Sizler için tavsiye edebileceğim bir model olan Yuki E-Wild 20s hakkında bilgi vermek istiyorum. Elektrikli bisikletler gün geçtikçe popülaritesini arttırıyor. Farklı markaların piyasaya girmesiyle fiyatlar da daha makul seviyelere inmeye başladı. Bu bisikletlerden satın almak isteyen kişiler tarafından çok farklı amaçlarla kullanılıyor.

Pratik bir ulaşım aracı olduğu için kimi yakın çevreye ürün teslimatı yapıyor, kimi sadece gezmek amacıyla satın alıyor. Siz de bu ürünlerden birini almadan önce ihtiyacınızın ne olduğunu netleştirirseniz daha doğru bir ürün tercih edersiniz. Öncelikle ihtiyacınız belirlemeniz daha sonra pişman olmanızı engelleyecektir.

Eğer hem pedallı hem elektrikli ve portatif bir elektrikli bisiklet arıyorsanız ihtiyaçlarınızı bu model karşılayacaktır. Yuki E-Wild 20S elektrikli bisiklet aynı zamanda pedal desteği ve el gazı (elektrik) gibi 2 farklı seçenekle sürebileceğiniz bir bisiklettir.

Hem manuel hem otomatik gidebiliyor. Normal kullanımda elektriği off konumuna alarak normal bisiklet gibi pedalları çevirerek kullanabiliyorsunuz.

Yuki E Wild 20S Elektrikli Bisiklet 2 - Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet İncelemesi
Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet 2

Yuki E-Wild 20S elektrikli bisiklet 50-70 km arasında menzile sahip. Bataryasını 4 saatte şarj edebiliyorsunuz. Elektrikli bisikletler genelde 8 saatte filan şarj olurlar bu bisiklet daha kısa sürede şarj olabiliyor. İlk şarjı 12 saat, tekrarlayan şarj 8, sonrasında da 4 saat şarj ediyorsunuz.

Direksiyon ve orta bölümdeki emniyet tırnağını yukarı alarak bisikletinizi katlayabilirsiniz. Pedallar da katlanabiliyor. Oldukça portatif bir bisiklet. Araba arkasına bisiklet arkalığı gerekmeden koyabilirsiniz. Bisikletinizi güvenli bir bölge yoksa katlayıp evinize bile çıkarabilirsiniz.

Yuki E-Wild 20S, 7 vitesli bir bisiklettir. 34 dişe kadar destekleyebiliyor. Bu sayede rampaları daha kolay çıkabiliyorsunuz. Vites sistemleri Shimano markadır. Hem arka hem ön frenler çift disk firenlidir.

Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet Teknik Özellikleri

Yuki E-Wild 20S aynı zamanda farını da kendi elektriğinden alabiliyor. Ekran aydınlatması da aynı şekilde. Bataryanın doluluk oranını gösteren yer hem ekranda hem batarya üzerinde görebiliyorsunuz. Yuki E-Wild 20S için detaylı teknik özellikleri ise şu şekilde;

Yuki E Wild 20S Elektrikli Bisiklet teknik ozellikleri - Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet İncelemesi
Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet teknik ozellikleri

CityCoco elektrikli bisiklet hakkında incelememizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Elektrikli Bisiklet Tavsiyesi

BİM’de satılan Volta Ucuz Elektrikli bisiklet hakkındaki inceleme yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Volta Elektrikli Bisiklet İncelemesi
Benzer İçerikler

4 thoughts on “Yuki E-Wild 20S Elektrikli Bisiklet İncelemesi

  1. Bisiklet çok güzel tanıtım için teşekkürler. Elektrikli otomobil sayısı arttıkça bisiklette de artış olur bence

  2. Kaliteli ancak çocuklar veya hafif kilolular için daha uygun. Onun dışında kullananlar yüksek performans beklemesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir